Choď na obsah Choď na menu
 


Nový seriál na Markíze- Pretty Little Liars (Roztomilé mrchy)

 Nie je to tak dávno, čo boli Alison (Sasha Pieterse), Aria (Lucy Hale), Emily (Shay Mitchell), Hanna (Ashley Benson) a Spencer (Troian Bellisario) z filadelfského predmestia Rosewood, kde je na prvý – a niekedy, hoci skôr výnimočne i druhý - pohľad všetko skrátka dokonalé, najlepšími priateľkami a zároveň najžiadanejšou a najnedosiahnuteľnejšou dievčenskou partiou na Rosewoodskej strednej škole, ktorej boli študentkami. Alebo to tak aspoň navonok vždy vyzeralo... Tak či onak, všetko sa zmenilo v jeden zvláštny večeroch, keď si dievčatá urobili pyžamovú párty, počas ktorej ich dovtedajšia vodkyňa Alison bez stopy zmizla! Počas nasledujúceho roka sa cesty zvyšných štyroch bývalých kamarátok rozišli, no v čase prvého výročia Alisoninho zmiznutia im ich osud opäť nečakane skrížil - Aria, Hanna, Emily aj Spencer totiž zrazu začali dostávať čudné výhražné správy od niekoho neznámeho, skrývajúceho sa za veľavravný podpis „A“, nepochybne signalizujúci akúsi spojitosť so stále nezvestnou Alison! Každá z týchto správa sa týka nejakého nového (na rosewoodske pomery) riadne špinavého tajomstva toho-ktorého dievčaťa, ale tiež i na jedno staré, taktiež špinavé tajomstvo, o ktorom vedela len Alison! Nečudo teda, že si štvorica kamarátok spočiatku myslí, že ich správami z nejakého zvláštneho pomstychtivého dôvodu bombarduje práve zrejme sa kdesi pre niečo skrývajúca Alison. Lenže... Lenže potom sa zrazu nájde Alisonina mŕtvola! A tak sa dievčence pustia do pátrania po skutočnej identite tajomného „A“ – a pokúsia sa tiež odhaliť, ako sa táto osoba dozvedela o ich tajomstvách! To sa ale ukáže byť oveľa ťažšie, než si vôbec dokázali predstaviť, pretože sa zdá, že „A“ vie úplne o všetkom, čo podniknú – a vyhráža sa im prezradením! 

                                                                                                                     copiedfrom_www.markiza.sk

/z ľava: Spencer, Hanna, Emily, Aria/

 

Promo fotky k 3. seriiprettylittleliarsseason1e19d.jpgHanna a Caleb Spencer a Tobby

→Caleb a Hanna 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Moje slovo

(Adriana, 21. 8. 2012 11:13)

Tento film sa mi strasne paci a sa mi paci v tom filme Thobias ten je uzasni milujem ho a pozeram ho kazdu nedelu nemozem si to nechat ujst.

Re: Moje slovo

(Pre Adriana , 4. 9. 2012 20:10)

Ako si si iste všimla už to na markíze nechodí. :( Majú zakúpenú aj druhú sériu ale neviem kedy sa dostane aj do TV. Pozri si stránku http://www.zkouknito.cz/ tam nájdeš všetky časti aj 1. , 2. , a dokonca aj tretie sériu. Je to iba s titulkami ale ja si myslím že originál je aj tak najlepší!
P.S. aj ja mám rada Tobyho

 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 16690
Mesiac: 234
Deň: 7