Choď na obsah Choď na menu
 


Čo sa ešte stalo v tretej séríi?

5. 9. 2012

                                 ezra-maggie-aria-pretty-little-liars.jpg

►Toto je Magie! Na škole otehotnela z Ezrom ale jeho mama podplatila Magie aby išla na potrat a odišla preč z mesta, preč z Ezrovho života. Myslela si že to nie je dobré pre jeho život, že by si zničil kariéru. Aria sa to dozvedela a takpovediac ju hrýzlo svedomie a tak Magie navštívila. Nepovedala jej že chodí s Ezrom a ani nevystupovala pod svojím pravím menom. Zistila že Magie je štastná, robí učiteľku a dieťa si nechala! Magie sa rozhodla navštíviť Ezru. Keď tam zbadala Ariu hrala spolu s ňou a tvárila sa že ju v živote nevidela. Magie poprosila Ariu aby pred Ezrom ich dieťa (syna) nespomínala. A tak to pred ním obidve taja. 

mona-vanderwaal-in-crazy.jpg

⇒Ešte v druhej séríi sa Mona pokúšala zabiť Spencer. Mona je totižto -A! Po tom ako sa jej Spencer vytrhla Mona spadla z útesu. Hanna bola zo všetkého zničená. nedokázala uveriť tomu že Mona je -A a ani tomu že je mŕtva. Ale to sa tak zdalo len na prvý pohľad. Po oživovaní sa ju podarilo zachrániť a skončila na psychiatrii. Ale Mona nemá zábrany. Dostala sa aj z blázninca keď bolo treba pomôcť druhej -A. Čo sa nakoniec ukázalo ako nepotrebné. Pred dverami blázninca sa rozprávala s -A a konečne sme uvideli aj jej tvár. Alebo skôr jeho! Bol to Toby, priateľ Spencer! 

pll-3x12-toby.jpg

Predstava že by bol Toby -A mňa osobne trošku zarazila! V seriáloch nie je nič ako sa zdá a už aj to že ukázali jeho tvár ( "tvár -A") je podozrivé. Myslím si skôr že Toby má toho dosť ako stále niekto útočí na jeho priateľku Spencer, dobrú kamarátku Emily a ich kamarátky. Preto sa rozhodol konať na vlastnú päsť a Mone pomáha ale len na oko.  

pll141.jpg

≈Hneď  na začiatku série keď divčatá oslavovali začiatok ďalšieho roka stala sa divná vec. Emily uprostred noci zmizla. Dievčatá ju našli na cintoríne pred vykopaným hrobom Alison. Emily si však nič nepamätala. Zahrabali lopatu a spálili Emily oblečenie. -A však mala aj fotky ktoré posielala na výstrahu. Emily si po útržkoch spomínala napr. na auto v ktorom bola. Neskôr zistila že do jej ploskačky boli vysypané drogy. Potom vysvitlo že ju uniesla Paige a celé to bolo dosť popletené. Spencer mala teóriu že Paige je -A ktorú však všetko v poslednom dieli vyvrátilo. 

pretty-little-liars-abc-family-the-kahn-game-season-3-episode-10-2.jpg

„Objaví sa tu aj Cece, záhadná Alina kamarátka. 

pll-recap-single-fright-female-spencer-snake.jpg

♦Niekto veľmi dobre vedel kde Spencer bude! Do jej kabínky niekto podstrčil hada! Nič sa jej však nestalo. 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 16690
Mesiac: 234
Deň: 9